Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; Index has a deprecated constructor in /index.php on line 18
Martin Sweden Holiday

dojazd

Do Szwecji proponujemy dostać się drogą lotniczą lub morską (promem).

Polecamy tanie linie lotnicze WizzAir lub RyanAir. Obaj operatorzy latają na lotniska pod Sztokholmem - Skavsta i Nyköping a takze do norweskiego Trondheim. Loty z Polski trwają z odprawami ok. 2 godzin. Przelot w obie strony można kupić już za niecałe 80 PLN. Na lotnisko przewozimy Was naszym busem - w obie strony. Podróż z lotniska do miejsca zakwaterowania trwa ok. 5 godzin. Można też dostać się innymi liniami lotniczymi do oddalonego od nas o 80 km lotniska w Östersund z którego również Was przetransportujemy w obie strony. Podróż z większości polskich miast w sumie nie potrwa dłużej niż 8-10 godzin. 

Polecamy przeprawę promową do portu Stockholm - Nynäshamn obsługiwaną przez linie Polferries. Wyprawa drogą morską do Szwecji jest atrakcją samą w sobie. Prom wypływa wieczorem z Gdańska, a u celu jest następnego dnia około południa. Podróż drogą morską polecamy osobom planującym przyjazd własnym środkiem transportu. Jesteśmy przygotowani także na odbiór pasażerów niezmotoryzowanych - z i do portu przewozimy Was naszym busem. Podróż do miejsca zakwaterowania trwa ok. 5,5 godziny. 

Dokładny adres i lokalizację naszej bazy noclegowej znajdziecie w zakładce Kontakt.